Наш сад

Інколи люди забувають, що щастя в простих речах, але квіти знову і знову нагадують нам про це.

Ласкаво просимо в наш чарівний сад - місце, де з легкістю можна втратити відлік часу!


Чарівне і зворушливе літо в нашому саду

Літо - беззаперечно найдивовижніша та найяскравіша пора року в нашому саду. Особливо тішаться літу всі троянди, півонії та гортензії. Це вони щоранку та щовечора купаються в ніжних промінцях літнього сонця та прекрасно себе почувають в полуденний спекотній час. Для підтримки цвітіння цього дивовижного моря квітів, ми підживлюємо їх чарівним компостом, турботою та любов'ю, а також доглядаємо за рослинами так, як вони того потребують.

Як саме ми піклуємося про наш сад, чим підживлюємо і що робимо, дізнайтеся в цьому розділі Догляд за садом.

Після дощу...

Вмитий дощем, сад радіє і живиться, а ми насолоджуємося цими моментами і ділимося з вами, дощ - це прекрасно! 

Коли до нашого саду приходить весна

Перед тим як в нашому саду літо заграє яскравими барвами, після сніжної зими настане чарівний час, коли природа Карпат, вдосталь відпочивши, з новими силами прокидається від зимового сну. Ще час від часу нас може засипати нас білим і пухким снігом, але з кожним днем вітер з Чорногори стає все лагіднішим.

На весні в кожному куточку нашого саду відбувається щось дивовижне... Можна спостерігати, як протягом всього декількох годин з бруньки народжується квітка, що дарує чарівний аромат і який в свою чергу приваблює бджілок. Так починається нове життя саду... Якщо знайти вільну хвилинку і повністю присвятити її спогляданню за цими дивовижними миттєвостями, то можна отримати величезну порцію натхнення. Ми називаємо це - природотерапія :)

Величезна насолода спостерігати за життям саду... як він змінюється протягом року, як міняє барви навесні та восени, як заливається полуденним сонцем в спекотний літній день або взимку вкривається інієм з мільйонів кристаликів і опиняється під білим пухнастим снігом, немов під піриною...

 


Наш сад взимку. За мить до весни...

Вже з першими весняними промінцями сонця все в саду починає оживати, від моху і трави під ногами до квітучих кущів троянд і 100 смерек, що ростуть вздовж всього нашого подвір'я.

Органічні ягоди: малина, ожина, смородина

Органічні ягоди, які можна їсти прямісінько з куща!

Наш сад дарує стільки натхнення та любові, що все це просто не можливо втримати. Тому щиро ділимося з вами його красою та плодами. Ми вирощуємо органічні ягоди: малину різних сортів, ожину та смородину.

І все це можна придбати в нас. 

З червня по листопад в нашому карпатського саду завжди свіжі домашні ягоди!

 

Ягоди можна придбати.

Пропозиція дійсна тільки для наших гостей :)

Бажаєте дізнатися більше про те, як ми вирощуємо ягоди - тисніть нижче і переходьте в розділ


Ласкаво просимо в наш чарівний сад в Карпатах!

Можливо ви поцікавитеся, чому чарівний? - Все дуже просто! В кожному куточку саду відбувається щось дивовижне і чарівне. І ми запрошуємо вас насолодитися цими прекрасними моментами в нашому саду на тлі гірського пейзажу!


Сонячна садиба

Івано-Франківська область
селище Верховина
вул. В. Чорновола, 77-а

Контактний телефон: 

+38 (068) 943 22 36

 

E-mail: info@sunnychaletua.com