Сонячна садиба — відпочинок у Верховині для всієї родини

 

Наші апартаменти з краєвидами на гори подарують вам відчуття спокою, затишку дерев'яної оселі та гармонії життя з природою навколо.

Проживання у Верховині в Сонячній садибі

Подивіться у вікно - там гори, смереки і мальовничі схили. З лісу доноситься спів пташок, а на полі у толоці безтурботно пасуться корівки і телята. Хтось в цей час вже пече хліб, варить сир або несе коровам воду. Хтось лише прокидається у своєму ліжечку, неспішно відкриває вікно і робить глибокий вдих карпатського повітря...

Насолодіться цими моментами в Карпатах та сплануйте свій активний день. Що вам більше до вподоби: неспішні пішохідні мандрівки або трекінг у гори до вершин, мандрівка верхи на конях або відвідування ферми у пані Марійки і там смакування домашньої гуцульської кухні. А можливо ви любите шукати гриби та збирати ягоди, відразу ласуючи ними прямісінько з куща?

Або ж нічого не плануйте, а просто насолоджуйтеся життям!
 

Внутрішнє оздоблення та меблі зроблені з натурального дерева, а весь текстиль — з бавовни та льону.

Інтер'єр садиби стриманий, але практичний, щоб забезпечити комфортне проживання і відпочинок в Карпатах для всієї родини.

Подушки мають пір'яне наповнення, але якщо у вас алергія на пір'я - ми можемо запропонувати гіпоалергенні подушки з синтетичним наповненням.


Час поселення з 14.00, час виселення до 11.00.

При можливості з радістю надаємо ранній заїзд та пізній виїзд, але просимо про цю необхідність повідомити нас завчасно. 


Опалення в будинку

Опалення в будинку - автономне водяне, забезпечується електричним котлом. Температурний режим підтримується автоматично за допомогою программатора та датчика температури повітря. В зимовий сезон температура в будинку підтримується в діапазоні 20 - 22 °C 

Як додаткове джерело тепла - камін на першому поверсі будинку.

Водопостачання

Водопостачання в будинку - автономне джерельне з гори. Вода природня і жива, без хлорування, проходить додаткову очистку фільтрами.

Підігрів гарячої води забезпечується бойлерами. Холодна вода є постійно, не залежить від електропостачання, подається в будинок під власним тиском.

Додаткові зручності

  • wi-fi
  • парковка
  • дощовики і гумаки


До зустрічі в Сонячній садибі!


Сонячна садиба

Івано-Франківська область
селище Верховина
вул. В. Чорновола, 77-а

Контактний телефон: 

+38 (068) 943 22 36

 

E-mail: info@sunnychaletua.com